הטיפולים שלנו

All on 4

All on 4

All-on-Four הינו שיקום עכשווי אשר גרם למהפכה בקרב מנתחים ורופאי שיניים העוסקים בחלפה מלאה של שיניים לשיניים תותבות. עד כה דנטורות (שיניים תותבות) הוגדרו כתותבות מאובטחת עם הצלחה מוגבלת מאוד. לעיתים קרובות השתלת שיניים תותבות כרוכה בכאבים, אי נוחות, לעתים התותבות אינן יציבות. תותבות מסוג זה פוגעות קשות באיכות הלעיסה, דבר הפוגע בעונג לאכול מאכלים אשר פעם גרמו להנאה. רפואת שיניים מודרנית יכולה להתגבר על כל המכשולים הנ"ל באמצעות שיטת All- on- 4.

בשיטת הטיפול All- on- 4 משלימים את השיניים החסרות באמצעות גשר שיניים מלא הנתמך על ידי ארבעה שתלים בלבד. בגלל שכמות השתלים נמוכה, עלות הטיפול, זמן הטיפול והחלמה מתקצרים. הפתרון הייחודי שלAll- on- 4  מבטיח יציבות גדולה יותר במסת העצם, ומבטל את הצורך בניתוח שתל עצם על מנת להגדיל את נפח העצם. לרוב, ביום של הניתוח ניתן להרכיב כתרים זמניים. סט השיניים הזמני מאפשר תפקוד נורמלי מיד לאחר ניתוח. לאחר תקופת החלמה קצרה , רופא השיניים מציב את הגשר הסופי.  לאחר ההשתלה איכות החיים משתפרת , ואפשר להתחיל ליהנות מהמאכלים האהובים ללא חשש.

All- on- 4  היתרונות.

  • פתרון חסכוני: השיקום דורש ארבעה שתלים בלבד לכל לסת מה שמקטין משמעותית את העלות של הטיפול.
  • השתלת עצם: אופן הכנסת השתלים גורמת לכך שהגשר מקבל תמיכה מספקת על גבי כל השטח הגדול שעליו הוא מורכב ולכן השתלת העצם הינה מיותרת.
  • טיפול והחלמה: לרוב לא נדרש הליך כירורגי מסובך ולכן זמן הטיפול וההחלמה מתקצרים.
  •  All- on- 4 זו שיטה אשר קיבלה תימוך מדעי ותיעוד של מעל עשור של תוצאות קליניות טובות.

ד"ר ביאדסה וד"ר מסארוה עברו הכשרה לשיטה זו בליסבון פורטוגל וגנק בלגיה אצל ד"ר פאולו מאלו לפני כ 6 שנים ומאז ביצעו עשרות מקרים של השיטה.